ייתכנו עיכובים במשלוחים בגלל לחץ בתקופת החגים של חברות המשלוחים, עמכם הסליחה
הסבר על מערכת HYDRO + (לחץ כאן לכניסה לדף המוצר):
 
מומחי הידרו האוס מציעים לכם להתנסות ב"מערכת HYDRO+" : מערכת הידרופונית ביתית המורכבת מצינורות המחוברות בצורה מקבילית (עד 4 צינורות בכל קומה ועד 4 קומות במערכת), בצורה המזכירה מדפים.

בגלל המבנה המיוחד שלהן, "מערכות HYDRO+" מאפשרות לגדל כמות גדולה של שתילים, ולמקסם את כמות הצמחים במערכת. 

הגידול הוא "הידרופוני": גידול על מים בלבד ללא מצע אדמה. גידול כזה מתאפיין בצימוח מהיר,בריא וחזק, תוך הקפדה על ניקיון, דיוק , וקצב גידול מטורף.

המערכת היא מודולרית: אפשר להוסיף עוד קומות בכל רגע נתון , וכך לגדל הרבה צמחים בצורה ורטיקאלית, תוך ניצול אופטימלי של המקום והשטח, שהינו המשאב הכי יקר!

יתרונות "מערכת HYDRO+":
 
1. הרכבת המערכת הינה פשוטה, מהירה וללא צורך בכלים, כך שתוכלו להרכיב אותה מעצמכם בקלות. קיים מדריך המסביר את אופן ההרכבה.2. "מערכת HYDRO+" הינה מערכת שעומדת עצמאית על 4 רגליים, ללא צורך בהצמדה לקיר, מה שנותן יתרון מבחינת אפשרויות המיקום המגוונות שיש לרשותנו. עם זאת, ואם בוחרים מערכת של קומות מרובות, יהיה כדאי לחזק אותה ולעגן לקיר , במיוחד בזמן שיש רוחות. 
3. המערכת לא מתרוקנת מהמים בעת הפסקת חשמל או הפסקת עבודת המשאבה, מה שמאפשר לצמחים להמשיך ולגדול למשך שעות ארוכות עד שהתקלה בחשמל או במשאבה תטופל. הסיבה לכך היא בגלל הפטנט הייחודי של החיבורים במערכת: בקצוות הצינורות קיימים גביעים אשר שומרים על כמות מים מסוימת בתוך הצינור, כמעט שליש מהצינור יהיה מלא במים בכל רגע נתון, ולזה יש יתרון ענק בכל הקשור לתקלות חשמל. להבדיל ממערכות אחרות (המחוברות בשיטת הזיגזג למשל ), שבהן הפסקת חשמל גורמת שכל המים מתרוקנים מהר,  והשורשים עלולים לעמוד בלי מי , מה שגורם לנזק משמעותי לצמחים שלא ניתן לשיקום במיוחד בעונת החום, ולפעמים עלולה תמותה תוך זמן קצר המוערך בחצי שעה בקיץ  .
ולכן במערכת "HYDRO+המצב הרבה יותר טוב, צמחים יכולים לשרוד אפילו יום שלם עד לתיקון התקלה, בגלל שהשורשים נמצאים במים.

4. המערכת היא מודולרית : מאפשרת הוספת קומות, או אפילו פיצול לתת מערכות בעת הצורך.
5. אפשר להוסיף למערכת גגון עליון המתחבר לעמודי המערכת (בתוספת תשלום), וכך הופכים את המערכת לחממה עצמאית ומשפרים את איכות הגידול לפי העונה ומזג אוויר , דבר אשר חוסך אלפי שקלים עבור השקעה בהקמת חממה מקצועית. מומלץ להתקין פלסטיק לחימום בחורף, ורשת צל לקירור בקיץ או רשת מש להגנה ממזיקים וחרקים.
6. יתרון ענק הוא ניידות המערכת: ניתן לנייד את המערכת בקלות ופשטות. כמובן יש לרוקן את המים מהצינורות, לנתק את המשאבה ורק אז לנייד. פיתחנו פתרון נוסף המאפשר ניוד נוח של המערכת: למערכת מותאמת עגלה עשויה מעץ ( בתשלום נוסף) , המחוברת לבסיס גלגלים, עם שקעים מיוחדים המיועדים להתקנת עמודי המערכת לצורך יציבות מקסימאלית. עגלה זו עוזרת לניוד המערכת בעת הצורך, מה שמספק נוחות מקסיקאית בטיפול וגישה למערכת.

לחץ כאן לכניסה לדף המוצר HYDRO+
*התמונות להמחשה בלבד

הכרת המערכת HYDRO+

מדריך DIY: איך להרכיב מערכת HYDRO+ בעצמך 
הערה: "מערכת HYDRO+"  הינה אידאלית לגידול צמחי עלים, תבלינים וירוקים. הקוטר של המערכת הינו 90 מ"מ , והוא גדול מרוב המערכות הקומפקטיות הנמכרות היום בשוק שמטרתן לגדל צמחי עלים, וקוטרן כ 62 מ"מ . המשמעות היא ששטח החתך של המערכת שלנו גדול פי 2  משטח החתך של מערכות אלה, ובזמן שמערכות בעלות קוטר קטן מצליחות לגדל רק צמחים בעלי שורש קטן דוגמת חסה, מערכת שלנו מסוגלת לגדל צמחים בעלי מחזור גידול ארוך יותר (כמו כרוב, כרובית, מנגולד , סלק ואף מלפפון). עם זאת, מערכת זאת הינה עדיין בעלת קוטר בינוני,  ולכן אנו ממליצים ללקוחות המעוניינים לגדל צמחים בעלי מחזור גידול ארוך במיוחד, המתאפיינים בבית שורשים גדול (כגון עגבנייה) לרכוש מערכת בעלת קוטר גדול יותר, כמו 4 צול (110 מ"מ) ובמקרים מיוחדים 6 צול (160 מ"מ).
 פתרון  נוסף שאנחנו מציעים הוא לשלב את מערכת HYDRO+ עם מערכת רפסודות צפות DWC (להחליף את מיכל הפלסטיק הסטנדרטי במאגר גדול עשוי מעץ, המכיל רפסודות קלקר צפות על המים שבהם אפשר לשתול צמחים בעלי בית שורשים גדול) וכך יהיה אפשר לגדל את כל סוגי הצמחים.

לצמחים פירותיים או גדולים מומלץ לדלל את השתילה באמצעות דילוג של חורי שתילה , על מנת לתת מספיק מקום לצמח עצמו וגם לבית השורשים, כמו כן לגזום שורשים באופן תדיר על מנת שלא יסתמו את הצינורות.


לשדרוג למאגר עץ DWC -רפסודות צפות לחצו כאן.
*התמונות להמחשה בלבד
x

#{title}

#{text}

#{price}