ייתכנו עיכובים במשלוחים בגלל לחץ בתקופת החגים של חברות המשלוחים, עמכם הסליחה
אודותינו
חנות Hydro House : להפוך כל קיר בבית לגינת ירק מניבה !
Hydro House  "הידרו האוס" הינה חנות להידרופוניקה וחקלאות אורבנית המובילה בתחומה ובעלת ידע וניסיון עשיר במתן פתרונות לגידול צמחים לאלפי לקוחות. היא נחשבת היום לאחת החברות המובילות בתחום ההידרופוניקה בישראל , ונותנת שירות ללקוחות הפרטיים והמוסדיים, תוך הנגשת תחום ההידרופוניקה במחירים תחרותיים וזאת מבלי להתפשר על האיכות.
חנות Hydro House משווקות מוצרים תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, ולה קיימים לקוחות בכל הארץ, מראש הנקרה עד אילת.
תחום ההידרופוניקה : גידול צמחים על מים בלבד ללא מצע אדמה, פונה לכל חתך הגילאים והאוכלוסייה ונותן מענה לכל בית. מי מאתנו לא חולם לראות הרבה ירוק במרפסת, בגינה , מעל הגג או אפילו בתוך הבית?
לתחום ההידרופוניקה קיימים יתרונות רבים, כמו חיסכון של כ 90% בצריכת המים, חיסכון בדשן, גידול ורטיקאלי המאפשר חיסכון במקום, וגידול בריא, מהיר ונקי יותר ממחלות ומזיקים. לא נדרש שום ידע קודם בחקלאות! מספיק טיפול של כ 10 דקות בשבוע הכולל בעיקר הוספת דשן לפי מינון מסוים, וזהו.. הצמחים גדלים בצורה בריאה ומרשימה. אנו מבטיחים שמהר מאוד אתם תוסיפו עוד תחביב מרתק ואף ממכר לארסנל התחביבים שלכם : גידול צמחים וירקות הידרופוניים !
צמחים וירקות שגודלו על מים בשיטה ההידרופונית נחשבים לבריאים וטעימים יותר, ובגלל שהגידול לא כולל ריסוסים כימיים מסוכנים כמו בחקלאות הקונבנציונאלית, השיטה ההידרופונית נחשבת לשיטת גידול בריאה מאוד, ואף נחשבת לשיטת גידול אורגני בחלק ממדינות העולם.

 אנו בונים מערכות במגוון גדול של אפשריות לפי דרישת הלקוח, אם זה בצורת מגדלים הידרופוניים, מערכות צמודות קיר ,מערכות זרימה מקבילית, מערכות עץ ,מערכות מעוצבות או בכל צורה אחרת שהלקוח שלנו רוצה.
אנו מציעים ללקוחותינו ציוד טכנולוגי אשר עוזר  להפוך את פעולת גידול הצמחים לאוטומטית ומדויקת, אם זה מבחינת השקיה, דישון ושליטה בהוספת חומרי איזון. כמו כן אנו עורכים סדנאות להכיר את תחום ההידרופוניקה מקרוב לכל המעוניינים ללמוד את התחום ולהתנסות מקרוב.
לבתי ספר אנו מספקים תוכניות לימוד בתחום ההידרופוניקה, ובמסגרת התוכנית התלמידים רוכשים מיומנות טכנית על גידול צמחים בהידרופוניקה, ולצידה ידע על תחומים נושקים חשובים כמו הקשר בין האדם לטבע, עצמאות התזונתית , הכרת סוגי צמחים, משבר ייצור מזון, מחסור במים וקרקע חקלאית, התחממות גלובאלית, מדעי סביבה וסכנת זיהום אויר.
 
מדוע דווקא Hydro House
ניסיון ידע וניסיון עשיר במתן פתרונות לגידול צמחים לאלפי לקוחות.
מגוון מוצרים ומערכות לפי דרישת לקוח.
מחירים תחרותיים שמנגישים את תחום ההידרופוניקה לכל בית בישראל.
הצינורות עשויים מחומרים מיוחדים:
UPVC Pipes (Unplasticized Polyvinyl Chloride) pipes
אשר עמידים בשמש, מאושרים לשימוש במזון, ולא מושפעים מחומרים דוגמת הדשן הידרופוני.
מראה עדכני , קיימת אפשרות למערכות מעוצבות .
ייצור, חיתוך ובניית המערכת נעשה בהקפדה על הפרטים הקטנים .
אחריות (בכפוף לתקנון). 
והכי חשוב אלפי לקוחות מרוצים !
x

#{title}

#{text}

#{price}