ייתכנו עיכובים במשלוחים בגלל לחץ בתקופת החגים של חברות המשלוחים, עמכם הסליחה

מערכת NFT בקוטר 160 מ"מ (6 צול)- אורך 1.7 מטר עם אפשרות למשלוח מהיר לכל הארץ!

USFXXX6PHF
 • 730.00
  800.00
 • נא ללחוץ כאן לבחירת אורך המערכת וקבלת מחיר מעודכן
 • אפשרויות:
  נא לבחור את מספר הקומות שברצונך לרכוש
  • קומה אחת
  • שתי קומות
  • שלוש קומות
  • ארבע קומות
  אנא מלא את שדות החובה
  לחץ כאן לבחירת מיכל מים למערכת שלך 👇🏻 🔽
  רוצים הובלה והתקנה ?
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /


המילה האחרונה והאיכותית בעולם ההידרופוניקה! מערכת של תעלות בקוטר ענקי -160 מ"מ המאפשרת לגדל את כל סוגי הצמחים : ירקות פירותיים, צמחי עלים ותבלין וצמחי נוי, ללא חשש מסתימת שורשים.

הידרופוניקה ‏היא לא רק תחביב מרתק ומהנה, היא גם חקלאות העתיד בכל העולם, ואודות ליתרונותיה הרבים, היא צפויה לכנס לכל בית ! בואו נהפוך כל מקום בבית , אם זה במרפסת , בגינה או בגג לגינת ירק שופעת !  לא נדרש שום ידע קודם בחקלאות, נדרש זמן טיפול של כ- 10 דקות בשבוע בלבד, וכך תהפכו למומחי הידרופוניקה💪🏻 ותוכלו לגדל בעצמכם הרבה ירקות בריאים בבית! 🌱

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמני המשלוח למוצרי מדף בדרך כלל הם 1-2 ימי עסקים. למוצרים הדורשים הכנה (כמו מערכת הידרופונית) יש להתעדכן לגבי זמני המשלוח אחרי ביצוע הרכישה או בדף המוצר. יש להתעדכן עבור זמן משלוח המעודכנים בדף של כל מוצר. כל עוד לא נאמר אחרת, זמן שילוח המוצרים באתר יכול להגיע ל 14 ימי עסקים, בפועל זמן השילוח של רוב המוצרים הינו משלוח מהיר של עד 2 ימי עסקים. יום משלוח תקף להזמנות שהתבצעו עד השעה 10 בוקר יש לשים לב כי ימי שישי, שבתות, ערבי חג ויום ביצוע ההזמנה עצמו אינם נחשבים לימי עסקים. זמני אספקת המוצרים יחושבו החל מרגע אישור העסקה ע"י חברת האשראי או קבלת תשלום מזומן.
  עם זאת, האתר יציע מעת לעת זמני אספקה קצרים יותר ואטרקטיביים לחלק מהמוצרים, יש להתעדכן בדף המוצר עצמו.
  אין פיצוי בגין איחור או אי עמידה בזמני החלוקה.
  נא להקפיד להקליד כתובת מדוייקת ככל האפשר הכוללת:
  קומה, כניסה, שם על הדלת וכדומה על מנת שניתן יהיה לבצע מסירה יעילה ומהירה.

  זמן הגעת המשלוח של מערכת הידרופוניות נמדד מרגע סיום הרכבת והכנת חלקי המערכת (זמן הכנת מערכת הידרופוניות בדרך כלל הינו עד 5 ימי עסקים , במקרים של מערכות גדולות ובקשות מיוחדות זמן ההכנה עלול להתארך, וזה יתואם עם הלקוח).
  עלות המשלוח כפי שיצוין באתר בעת ההזמנה ובהתאם לאופן בקשת השליחה .
  כל עוד לא נאמר אחרת, מחיר המשלוח כולל הגעה לפתח הבניין בלבד, ויש לאסוף את המשלוח משם. במקרה שהלקוח יבקש להעלות את המשלוח במעלית\מדרגות , זה יהיה בתשלום נוסף שיתואם עם השליח.
  השליח יתקשר ללקוח לעדכון בזמן הגעתו באותו יום, יש להיות זמינים בטלפון, ומומלץ לספק מספר טלפון חלופי בעת הרישום לאתר. כמו כן בם לא מתאפשר לכם לקבל את המשלוח, מומלץ לתאם עם אדם אחר (בן משפחה, שכן וכולי) שיכול לאסוף את המשלוח במקומכם, הדבר הינו באחריות הלקוח המלאה.

  אחריות:
  האחריות למוצר/ים אינה בבית הלקוח אלא אם כן מצוין כך בחשבונית ו/או בתעודת האחריות.

  Hydro House מתחייבת להעניק אחריות למוצרים במשך תקופת האחריות המצוינת באתר לגבי כל מוצר ומוצר לאחר רכישתו. לא תינתן אחריות למוצרים שנפגעו כתוצאה מפגיעה ברשלנות או בזדון , שימוש רשלני או כתוצאה ממזג אויר או כוח עליון.
  מוצר שתוקן שלא ע"י Hydro House או עם חומרים שאינם מתאימים למוצר ,לא יקבל אחריות. במקרה של ויכוח בנושא שירות ואחריות לאחר קבלת המוצר מסכימים הצדדים מראש כי בכל מקרה של ויכוח או תביעה כספית, סכום התביעה כלפי Hydro House לא יוכל לעלות מעבר לסכום מוצר מקביל ותקין על פי ערכו ביום התביעה.

  על המשאבות והמדדים הדיגטליים קיימת אחריות יצרן למשך שנה. יש לנהוג לפי התנאים המפורטים המגיעים עם המוצרים.
  במקרה של תקלה יש למסור את הרכיב התקול לחנות הידרו האוס .
  אם התקלה לא כלולה באחריות, תינתן הצעת מחיר לתיקון.
  אין שום התחייבות מצד הידרו האוס על קצב הצימוח ,הצלחת הצמחים או כמות ההנבה .
  במצב שנדרש קידוח בקיר, מיקום הקידוח ייעשה באישור הלקוח בלבד, ועליו תהיה מוטלת האחריות המלאה , וכל נזק העלול להיגרם בקידוח מוטל על הלקוח בלבד.
  מומלץ להתייעץ עם בעלי מקצוע בעיגון המערכות בצורה בטיחותית, כמו כן בכל ההיבטים הקשורים בחשמל .
  יש להכין את הקרקע שתהיה ישרה ככל האפשר, לצורך תפקוד אופטימאלי של מאגר המים.

  תנאי זהירות בעבודה עם המשאבה:
  יש לנתק את המשאבה מהחשמל בכל פעם שמטפלים במים . יש להפעיל את המשאבה כשהיא טבולה במים, אחרת היא עלולה להתקלקל (אחריות לא מכסה מצב כזה).
  במקרה שנציג מחנות Hydro House ביצע את התקנת המערכת בבית הלקוח, תינתן תקופת אחריות של חודש על תקינות עבודת המערכת ,כל עוד הלקוח שמר על הנהלים, לרבות חיזוק ועיגון המערכת באמצעות בעלי מקצוע, ייעוץ הנדסי וכל יעוץ אחר. כמו כן האחריות מותנית בהפעלה תקינה של המשאבה, במיוחד שהיא מופעלת כל הזמן בתוך המים .
  במקרה שהלקוח הוא זה שהתקין את המערכת, לא תינתן אחריות מטעם Hydro House.

 • מדיניות החזרת מוצרים
  ביטול עסקה על ידי Hydro House:
  Hydro House עושה את כל המאמצים האפשריים כדי לספק ללקוח מידע אמין ומעודכן באתר לגבי המוצרים. היה ונפלה טעות לגבי זמינות של מוצר מהמלאי או לגבי מחירו של המוצר, לרבות טעויות הקלדה או מחיר לא מעודכן, רשאית Hydro House לבטל את העסקה. במקרה זה ייצור נציג Hydro Houseקשר עם הלקוח ויודיע לו על ביטול העסקה ו/או יציע לו עסקה לפי התנאים המתוקנים והעדכניים.
  ביטול עסקה על ידי הלקוח:

  א. ביטול עיסקה הכוללת רכישה של "מוצרי מדף"- כמו מדידים דיגטאליים , משאבת מים או דשן :
  הלקוח רשאי לבטל עסקה מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת הסחורה או מסמך הגילוי, לפי המאוחר מבניהם, ובתנאי שהסחורה תוחזר לHydro House כחדשה, לא נעשה בה שימוש ולא נפתחה אריזתה המקורית. כמו כן לא ניתן להחזיר מוצרים שיוצרו, נחתכו או הורכבו במיוחד לפי בקשת הלקוח. ביטול העסקה יכובד רק לאחר קבלת הודעה רשמית ע"י הלקוח, שתשלח באמצעות הדואר האלקטרוני hydro.h.info@gmail.com‏

  לפי חוק הגנת הצרכן, התשמ"א - 1981, רשאית Hydro House לגבות דמי ביטול של עד 5% ממחיר המוצר שנרכש או 100 ש"ח, לפי הנמוך מבניהם. (כולל דמי משלוח והוצאות אחרות שהן תוצאה של ביצוע העסקה) על הלקוח חלה החובה לשלוח את המוצר חזרה לHydro House.

  כתובת המחסן להחזרת ציוד: באקה אלגרביה, רחוב ביר בורין, ת.ד. 154 , מיקוד 3010000. ההגעה בתיאום מראש בלבד.

  ב. ביטול עיסקה הכוללת מערכות הידרופוניות:
  בגלל שמדובר על מערכות אשר מתוכננות, נחתכות ונבנות לפי דרישת הלקוח, אי אפשר יהיה לזכות את הלקוח במלוא הכסף אם החליט לבטל את העיסקה אחרי אישורה.
  ביטול עד 12 שעות מקבלת ההזמנה, יחויב המזמין ב 20 אחוז מסכום העסקה.
  ביטול מעבר ל 12 שעות , יחויב המזמין במלוא הסכום. השעות לצורך החישוב הינן שעות רגילות (לא עיסקיות).
  ביטול ייעשה בהודעה בלבד לאימיל hydro.h.info@gmail.com‏

  במקרה של פגם בסחורה שנרכשה או במקרה שהסחורה שסופקה לא תואמת למפרט שהובטח ללקוח בעת ביצוע הרכישה רשאי הלקוח לבטל את העסקה מיום עשיית העסקה ועד(14) ארבעה עשר ימים מיום קבלת הסחורה או מסמך הגילוי, לפי המאוחר מבניהם. ביטול העסקה יכובד רק לאחר קבלת הודעה רשמית ע"י הלקוח, שתשלח באמצעות הדואר האלקטרוני למייל hydro.h.info@gmail.com‏ . על הלקוח להחזיר ל Hydro House את הסחורה במצב חדש ככל האפשר במידת הסבירות באריזתה המקורית ומבלי שנגרם לה נזק . חלה עלHydro House החובה לשלם את דמי ההובלה של הסחורה בחזרה למחסני Hydro House במידת הצורך. Hydro House מצידה תיתן ללקוח זיכוי כספי לפי התעריף ששילם הלקוח על העסקה. שים לב: במקרה שנגרמה לסחורה שהוחזרה לHydro House נזק כלשהוא אצל הלקוח (לרבות סחורה שכבר הייתה פגומה לפני שהתקבלה אצל הלקוח), רשאית Hydro House לתבוע מהלקוח את הערך של הנזק שנגרם. במקרה שהסחורה הוחזרה בטענה שיש בה פגם ולאחר בדיקה של Hydro House התברר שהיא תקינה והטעות היא בידי הלקוח (עקב שימוש לא נכון וכיו"ב), רשאית Hydro House לתבוע את כל ההוצאות הקשורות להחזרה, לרבות דמי משלוח ועלות בדיקת תקינות המוצר.
  כתובת המחסן להחזרת ציוד: באקה אלגרביה, רחוב ביר בורין, ת.ד. 154 , מיקוד 3010000. ההגעה בתיאום מראש בלבד.


אורך המערכת מקצה לקצה הוא 1.7 מטר,
מספר חורי שתילה בכל קומה הוא 9 חורי שתילה (בנוסף לעוד 2 חורים בקצוות, המיועדים למעבר מים בין הקומות).

יש לבחור את מספר הקומות של המערכת (בתפריט העליון),

להלן טבלת מחירים למערכת באורך 1.7 מטר,  בקוטר 6 צול (160 מ"מ), לפי מספר הקומות שתבחרו:
המערכת עובדת בטכנירת  Nutrient film technique (NFT)  , בקוטר ענקי (6 צול, 160 מ"מ) , עם פתחים המיועדים לשתילת הצמחים. בגלל הקוטר הגדול של הצינורות, יש המון מקום לשורשים (לצורך השוואה, בצינור 6 צול יש נפח קצת יותר מכפול בהשוואה לצינור 4 צול באורך זהה).
המערכת מתאפיינית בכך שהיא נוחה מאוד לניקוי וטיפול, ובתוך הצינורות יש רמה מסוימת של מים שמגנה על השורשים גם בעת הפסקת חשמל או הפסקת עבודת המשאבה.

המערכת כוללת:
 • צינורות UPVC בקוטר 6 צול (קוטר 160 מ”מ), באורך 1.7 מטר מקצה לקצה. ניתן לבחור את מספר הקומות.
 • המערכת מגיעה עם עם פתחים ייעודיים לשתילת הצמחים ופתחים למעבר מים בין קומה לקומה.
 • מחברים וגומיות 
 •  פקקים לסגירת הצינורות, כולל  גומיות (אטמי שפה)
 •  כוסות שתילה/קונוסים , הניתנים לשימוש חוזר.
 •  חבקים 6 צול להתקנת המערכת על הקיר.
 • מיכל מים 20 ליטר.
 • משאבת מים להעלאת וסחרור המים.
 • צינור גמיש למשאבה לפי האורך המתאים.
יתרונות המערכת של הידרו האוס:
הרכבת קלה, פשוטה ומהירה, ללא צורך במאמץ פיזי.
התקנה של צינורות מפולסים (אופקיים לגמרי) ללא צורך בחישוב זוויות הטייה. המערכת "סולחנית יחסית" לטעויות בהתקנה.
בקצוות יש פקקים (ולא זוויות), מה שמקל מאוד על פעולת ההתקנה. למי שהתנסה בהתקנת זווית או מחברים של 6 צול יכול להעיד על הקושי הרב. במערכת שלנו ההתקנה קלה של פקקים.
צינור המעבר מקומה לקומה: ניתן לבחור את גובה רמת המים בתוך התעלה על ידי הזזה קלה של צינור המעבר למעלה או למטה. זה יתרון ענק שיכול להיות שימושי למשל בשתילות חדשות כשהשורש לא נוגע במים, נוכל להעלות את מפלס המים , ואחרי שהצמח כבר פיתח שורשים, ניתן להוריד את מפלס המים באמצעות משיכת צינור הקישור למטה.
ניקוי קל ומהיר: כמו שציינו קודם, ניתן בקלות להתקין או לפרק את הפקקים בקצוות, וכך כל המים יורדים בקלות עם הלכלוך שהתטבר בין מחזורי גידול, והמערכת מוכנה למחזור חדש עם מים חדשים. ניתן גם לנקות באמצעות הוצאת צינור הקישור, ואז החזרתו שוב למקומו (מומלץ להשתמש בחומר סיכה כמו שמן או סבון כלים, למרוח על הקצה של צינור הקישור).


הערות למחיר:
המחיר מתייחס לאיסוף עצמי מהמחסן בבאקה אלגרביה.
להובלה והתקנה יש לבחור את האפשרות המתאימה (בתוספת מחיר).


המחיר לא כולל דשן, מוריד חומציות, מדים , שתילים.
לחבילת השלמה מוצעת לחצו כאן


הערות נוספות:
* יש לדאוג לשקע חשמל תקני (מוגן מים) במרחק של עד 40 ס"מ ממיכל המים, לצורך חיבור קבוע של המשאבה החשמלית (שקע נוסף למשאבת אוויר). אם השקע רחוק ניתן לחבר כבל מאריך, באחריות הלקוח ותוך הקפדה על נהלי הבטיחות.
* למילוי מים ידנית יש לעקוב אחרי גובה מפלס המים במיכל , והוספת מים למיכל כל שלושה ימים, בממוצע.
קצב מילוי המים המדויק תלוי בעונה (בקיץ יש אידוי גדול יותר) ובכמות הצמחים במערכת, כמו כן בגיל הצמחים (צמחים בוגרים שותים יותר מים).
לשדרוג למילוי אוטומטי (חיבור קבוע למצוף פיצוי) יש למקם את המערכת קרוב לברז גן (יציאת חצי או 3\4). אם אין ברז בקרבת המערכת יש להזמין אינסטלטור להתקין את הברז, אם לחץ המים גבוה בבית מומלץ להוסיף מקטין לחץ לפני הברז.
* בהזמנת התקנה, הקדיחה בקיר הנעשית על ידינו הינה באישור הלקוח ובאחריותו המלאה.
*התמונות להמחשה בלבד

במקרה שבחרתם הובלה והתקנה בבית הלקוח:
המחיר המוצג הינו רלוונטי לאיזורים מ(חיפה עד תל אביב ). לאיזורים רחוקים יותר יתווסף מחיר נוסף תלוי במרחק. יש לפנות אלינו לצורך קביעת המחיר.
המחיר מתייחס למקום עם חנייה קרובה המאפשר הובלה של ציוד וכלי עבודה למקום ההתקנה (עד 50 מטר מפתח הבניין), חנייה לרכב עם גרר. באחריות הלקוח לסדר מקום חנייה לצוות העבודה. חנייה רחוקה יותר תחויב בתוספת מחיר.
המחיר מתייחס להתקנה בקומה ראשונה. במקרה שהמקום מקומות עליונות יש ליצור איתנו קשר ולהסביר על הדרך שבה נוכל להעלות את הצינורות (באורך 4 מטר), כמובן לא ניתן להשתמש במעלית. ייתכן וייגבה סכום נוסף לפי מה שיוסכם עם הלקוח.
x

#{title}

#{text}

#{price}