ייתכנו עיכובים במשלוחים בגלל לחץ בתקופת החגים של חברות המשלוחים, עמכם הסליחה

מערכת הידרופונית לקיר שלוש קומות בקוטר 110 מ"מ

I78U57EFY1
 • 885.00
 • אפשרויות:
  אורך צינור מקצה לקצה (לחץ כאן לבחירה) 👇🏻 🔽
  • אורך 1 מטר מקצה לקצה
  • אורך 1.5 מטר מקצה לקצה
  • אורך 2 מטר מקצה לקצה
  • אורך 2.5 מטר מקצה לקצה
  • אורך 3 מטר מקצה לקצה
  • אורך 3.5 מטר מקצה לקצה
  • אורך 4 מטר מקצה לקצה
  אנא מלא את שדות החובה
  לחץ כאן לבחירת מיכל מים למערכת שלך 👇🏻 🔽
  רוצים הובלה והתקנה ?
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
הידרופוניקה ‏היא לא רק תחביב מרתק ומהנה, היא גם חקלאות העתיד בכל העולם, ואודות ליתרונותיה הרבים, היא צפויה לכנס לכל בית ! בואו נהפוך כל מקום בבית , אם זה במרפסת , בגינה או בגג לגינת ירק שופעת !  לא נדרש ידע קודם בחקלאות, נדרש זמן טיפול של כ- 10 דקות בשבוע בלבד, וכך תהפכו למומחי הידרופוניקה💪🏻 ותוכלו לגדל בעצמכם הרבה ירקות בריאים בבית! 🌱
הגידול הוא "הידרופוני": גידול על מים בלבד ללא מצע אדמה, בשיטת NFT- Nutrient Film Technique, השיטה הכי נפוצה לגידול צמחים בקרב המגדלים הביתיים.
השיטה מאפשרת גידול צמחים בריאים וחזקים, תוך הקפדה על סביבת גידול נקייה, דיוק בתהליך , וקצב גידול מטורף.
שיטה זאת מאפשר לנו נוחות מקסימאלית בבואנו לטפל בצמח, כך שניתן להוציא את הצמח ממקומו , לשטוף אותו ממזיקים , להעביר אותו למערכת אחרת, או כל פעולה אחרת הכרוכה בניידות. למתקדמים בהידרופוניקה ניתן גם לעקוב מקרוב אחרי מצב השורשים , לזהות מהו הצבע שלהם וגם לזהות מוקדם מחלות ולטפל בהתאם.

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמני המשלוח למוצרי מדף בדרך כלל הם 1-2 ימי עסקים. למוצרים הדורשים הכנה (כמו מערכת הידרופונית) יש להתעדכן לגבי זמני המשלוח אחרי ביצוע הרכישה או בדף המוצר. יש להתעדכן עבור זמן משלוח המעודכנים בדף של כל מוצר. כל עוד לא נאמר אחרת, זמן שילוח המוצרים באתר יכול להגיע ל 14 ימי עסקים, בפועל זמן השילוח של רוב המוצרים הינו משלוח מהיר של עד 2 ימי עסקים. יום משלוח תקף להזמנות שהתבצעו עד השעה 10 בוקר יש לשים לב כי ימי שישי, שבתות, ערבי חג ויום ביצוע ההזמנה עצמו אינם נחשבים לימי עסקים. זמני אספקת המוצרים יחושבו החל מרגע אישור העסקה ע"י חברת האשראי או קבלת תשלום מזומן.
  עם זאת, האתר יציע מעת לעת זמני אספקה קצרים יותר ואטרקטיביים לחלק מהמוצרים, יש להתעדכן בדף המוצר עצמו.
  אין פיצוי בגין איחור או אי עמידה בזמני החלוקה.
  נא להקפיד להקליד כתובת מדוייקת ככל האפשר הכוללת:
  קומה, כניסה, שם על הדלת וכדומה על מנת שניתן יהיה לבצע מסירה יעילה ומהירה.

  זמן הגעת המשלוח של מערכת הידרופוניות נמדד מרגע סיום הרכבת והכנת חלקי המערכת (זמן הכנת מערכת הידרופוניות בדרך כלל הינו עד 5 ימי עסקים , במקרים של מערכות גדולות ובקשות מיוחדות זמן ההכנה עלול להתארך, וזה יתואם עם הלקוח).
  עלות המשלוח כפי שיצוין באתר בעת ההזמנה ובהתאם לאופן בקשת השליחה .
  כל עוד לא נאמר אחרת, מחיר המשלוח כולל הגעה לפתח הבניין בלבד, ויש לאסוף את המשלוח משם. במקרה שהלקוח יבקש להעלות את המשלוח במעלית\מדרגות , זה יהיה בתשלום נוסף שיתואם עם השליח.
  השליח יתקשר ללקוח לעדכון בזמן הגעתו באותו יום, יש להיות זמינים בטלפון, ומומלץ לספק מספר טלפון חלופי בעת הרישום לאתר. כמו כן בם לא מתאפשר לכם לקבל את המשלוח, מומלץ לתאם עם אדם אחר (בן משפחה, שכן וכולי) שיכול לאסוף את המשלוח במקומכם, הדבר הינו באחריות הלקוח המלאה.

  אחריות:
  האחריות למוצר/ים אינה בבית הלקוח אלא אם כן מצוין כך בחשבונית ו/או בתעודת האחריות.

  Hydro House מתחייבת להעניק אחריות למוצרים במשך תקופת האחריות המצוינת באתר לגבי כל מוצר ומוצר לאחר רכישתו. לא תינתן אחריות למוצרים שנפגעו כתוצאה מפגיעה ברשלנות או בזדון , שימוש רשלני או כתוצאה ממזג אויר או כוח עליון.
  מוצר שתוקן שלא ע"י Hydro House או עם חומרים שאינם מתאימים למוצר ,לא יקבל אחריות. במקרה של ויכוח בנושא שירות ואחריות לאחר קבלת המוצר מסכימים הצדדים מראש כי בכל מקרה של ויכוח או תביעה כספית, סכום התביעה כלפי Hydro House לא יוכל לעלות מעבר לסכום מוצר מקביל ותקין על פי ערכו ביום התביעה.

  על המשאבות והמדדים הדיגטליים קיימת אחריות יצרן למשך שנה. יש לנהוג לפי התנאים המפורטים המגיעים עם המוצרים.
  במקרה של תקלה יש למסור את הרכיב התקול לחנות הידרו האוס .
  אם התקלה לא כלולה באחריות, תינתן הצעת מחיר לתיקון.
  אין שום התחייבות מצד הידרו האוס על קצב הצימוח ,הצלחת הצמחים או כמות ההנבה .
  במצב שנדרש קידוח בקיר, מיקום הקידוח ייעשה באישור הלקוח בלבד, ועליו תהיה מוטלת האחריות המלאה , וכל נזק העלול להיגרם בקידוח מוטל על הלקוח בלבד.
  מומלץ להתייעץ עם בעלי מקצוע בעיגון המערכות בצורה בטיחותית, כמו כן בכל ההיבטים הקשורים בחשמל .
  יש להכין את הקרקע שתהיה ישרה ככל האפשר, לצורך תפקוד אופטימאלי של מאגר המים.

  תנאי זהירות בעבודה עם המשאבה:
  יש לנתק את המשאבה מהחשמל בכל פעם שמטפלים במים . יש להפעיל את המשאבה כשהיא טבולה במים, אחרת היא עלולה להתקלקל (אחריות לא מכסה מצב כזה).
  במקרה שנציג מחנות Hydro House ביצע את התקנת המערכת בבית הלקוח, תינתן תקופת אחריות של חודש על תקינות עבודת המערכת ,כל עוד הלקוח שמר על הנהלים, לרבות חיזוק ועיגון המערכת באמצעות בעלי מקצוע, ייעוץ הנדסי וכל יעוץ אחר. כמו כן האחריות מותנית בהפעלה תקינה של המשאבה, במיוחד שהיא מופעלת כל הזמן בתוך המים .
  במקרה שהלקוח הוא זה שהתקין את המערכת, לא תינתן אחריות מטעם Hydro House.

 • מדיניות החזרת מוצרים
  ביטול עסקה על ידי Hydro House:
  Hydro House עושה את כל המאמצים האפשריים כדי לספק ללקוח מידע אמין ומעודכן באתר לגבי המוצרים. היה ונפלה טעות לגבי זמינות של מוצר מהמלאי או לגבי מחירו של המוצר, לרבות טעויות הקלדה או מחיר לא מעודכן, רשאית Hydro House לבטל את העסקה. במקרה זה ייצור נציג Hydro Houseקשר עם הלקוח ויודיע לו על ביטול העסקה ו/או יציע לו עסקה לפי התנאים המתוקנים והעדכניים.
  ביטול עסקה על ידי הלקוח:

  א. ביטול עיסקה הכוללת רכישה של "מוצרי מדף"- כמו מדידים דיגטאליים , משאבת מים או דשן :
  הלקוח רשאי לבטל עסקה מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת הסחורה או מסמך הגילוי, לפי המאוחר מבניהם, ובתנאי שהסחורה תוחזר לHydro House כחדשה, לא נעשה בה שימוש ולא נפתחה אריזתה המקורית. כמו כן לא ניתן להחזיר מוצרים שיוצרו, נחתכו או הורכבו במיוחד לפי בקשת הלקוח. ביטול העסקה יכובד רק לאחר קבלת הודעה רשמית ע"י הלקוח, שתשלח באמצעות הדואר האלקטרוני hydro.h.info@gmail.com‏

  לפי חוק הגנת הצרכן, התשמ"א - 1981, רשאית Hydro House לגבות דמי ביטול של עד 5% ממחיר המוצר שנרכש או 100 ש"ח, לפי הנמוך מבניהם. (כולל דמי משלוח והוצאות אחרות שהן תוצאה של ביצוע העסקה) על הלקוח חלה החובה לשלוח את המוצר חזרה לHydro House.

  כתובת המחסן להחזרת ציוד: באקה אלגרביה, רחוב ביר בורין, ת.ד. 154 , מיקוד 3010000. ההגעה בתיאום מראש בלבד.

  ב. ביטול עיסקה הכוללת מערכות הידרופוניות:
  בגלל שמדובר על מערכות אשר מתוכננות, נחתכות ונבנות לפי דרישת הלקוח, אי אפשר יהיה לזכות את הלקוח במלוא הכסף אם החליט לבטל את העיסקה אחרי אישורה.
  ביטול עד 12 שעות מקבלת ההזמנה, יחויב המזמין ב 20 אחוז מסכום העסקה.
  ביטול מעבר ל 12 שעות , יחויב המזמין במלוא הסכום. השעות לצורך החישוב הינן שעות רגילות (לא עיסקיות).
  ביטול ייעשה בהודעה בלבד לאימיל hydro.h.info@gmail.com‏

  במקרה של פגם בסחורה שנרכשה או במקרה שהסחורה שסופקה לא תואמת למפרט שהובטח ללקוח בעת ביצוע הרכישה רשאי הלקוח לבטל את העסקה מיום עשיית העסקה ועד(14) ארבעה עשר ימים מיום קבלת הסחורה או מסמך הגילוי, לפי המאוחר מבניהם. ביטול העסקה יכובד רק לאחר קבלת הודעה רשמית ע"י הלקוח, שתשלח באמצעות הדואר האלקטרוני למייל hydro.h.info@gmail.com‏ . על הלקוח להחזיר ל Hydro House את הסחורה במצב חדש ככל האפשר במידת הסבירות באריזתה המקורית ומבלי שנגרם לה נזק . חלה עלHydro House החובה לשלם את דמי ההובלה של הסחורה בחזרה למחסני Hydro House במידת הצורך. Hydro House מצידה תיתן ללקוח זיכוי כספי לפי התעריף ששילם הלקוח על העסקה. שים לב: במקרה שנגרמה לסחורה שהוחזרה לHydro House נזק כלשהוא אצל הלקוח (לרבות סחורה שכבר הייתה פגומה לפני שהתקבלה אצל הלקוח), רשאית Hydro House לתבוע מהלקוח את הערך של הנזק שנגרם. במקרה שהסחורה הוחזרה בטענה שיש בה פגם ולאחר בדיקה של Hydro House התברר שהיא תקינה והטעות היא בידי הלקוח (עקב שימוש לא נכון וכיו"ב), רשאית Hydro House לתבוע את כל ההוצאות הקשורות להחזרה, לרבות דמי משלוח ועלות בדיקת תקינות המוצר.
  כתובת המחסן להחזרת ציוד: באקה אלגרביה, רחוב ביר בורין, ת.ד. 154 , מיקוד 3010000. ההגעה בתיאום מראש בלבד.


יש לבחור אורך של המערכת (בתפריט העליון),
להלן טבלת מחירים למערכת המורכבת משלוש קומות בקוטר 4 צול (110 מ"מ), לפי אורך המערכת שנבחר:


המערכת מאפשרת גידול של כ 5  שתילים בכל מטר רץ.
לדוגמא: אם בוחרים לרכוש מערכת של 4 קומות באורך 2 מטר כל קומה, סך הכל  2*4= 8 מטר רץ, כלומר מקבלים מערכת שיש בה 8*5= 40 מקומות שתילה..

המערכת כוללת:
4 צינורות באורך שבחרתם, כולל פתחים להכנסת הסטרטרים (או השתילים הקטנים).
הצינורות הן מסוג UPVC: unplasticized polyvinyl chloride , האיכותי והמתאים לגידול צמחי מאכל ללא חשש משחרור חומרים בשמש.
כוסות שתילה בהתאם לאורך שבחרתם,
מחברי פלסטיק וגומיות למעבר מים בין קומה לקומה,
משאבת מים חשמלית עם שנה אחריות, כולל צינור העלאה.
שרשראות לתליית המערכת על קיר.
מיכל מים 37 ליטר עם דלת בקרה לנוחות מקסימאלית, עם קדחים מתאימים למערכת.

המערכת מתאימה לגידול של כל צמחי העלים והתבלין , כמו נענע, פטרוזיליה, עירית, בזיליקום, כוסברה, שמיר, נענע, אורגנו, פטרוזיליה, כרוב, כרובית, ברוקולי, קילוראבי, חסה ערבית, חסה מסולסלת, צנונית, מנגולד, סלרי, תרד, ועוד הרבה צמחי עלים ותבלין אחרים שגדלים מצוין בהידרופוניקה.
זה בנוסף לירקות פירותיים כמו עגבנייה , שירי , פלפל , מלפפון, דלעת,  קישוא, זוקיני, חציל וכדומה.

גיזום שורשים כל חודש:
במקרה של גידול צמחי עלים ותבלין, אין הוראות מיוחדות לגיזום שורשים, אך יש לשים לב במיוחד לגידול הצמחים הבאים : מנגולד, סלרי ראש, סלרי עלים. צמחים אלו נוטים להתרחב מהגבעול, ועלול להיות קושי בקטיפת הצמח כשהוא תקוע בפתח השתילה. ולכן מומלץ לקטוף תוך חודשיים - 3 חודשים מהשתילה, לפני שהם מתרחבים יותר.

במקרה של גידול ירקות פירותיים יש לעקוב אחרי התפתחות השורשים, ולגזום את השליש התחתון של השורשים מדי חודש, בשביל שלא להגיע למצב של סתימת שורשים.
אם המערכת הגיעה למצב של סתימת שורשים , אין חשש ! אך יש לטפל במערכת בהקדם באמצעות הוצאת הצמח וגיזום השליש התחתון של השורשים והחזרתו למקומו .
אם המטרה שלכם היא לגדל הרבה ירקות פירותיים במערכת, מומלץ לשדרג (או לשלב) למערכת בקוטר 6 צול, או לחילופין לשלב את המערכת עם מאגר מים בשיטת DWC המאפשר לגדל צמחים על קלקר צף, ללא חשש מסתימת שורשים.

המערכת לא כוללת דשן, מדידים או שתילים, שיש לרכוש בנפרד
*התמונות להמחשה בלבד


משלוחים והובלות:
ניתן לשלוח את המערכת באמצעות שליח במשלוח מהיר , שולחים רק את המערכות שאורכן פחות מ 2 מטר. 
ניתן גם להזמין התקנה בתוספת תשלום (איזורים בין חיפה לתל אביב)
וניתן גם לאסוף את המערכת מחנות הידרו האוס-באקה אלגרביה, בתיאום מראש בלבד.
זמן הכנה תוך 5 ימי עסקים מרגע השלמת התשלום, יש לאסוף בתיאום מראש ,ורק כאשר מקבלים הודעה שהמערכת מוכנה.
למחירי הובלה מיוחדת (למערכות ארוכות מ 2 מטר) והתקנה בבית הלקוח נא צרו איתנו קשר.

 
x

#{title}

#{text}

#{price}